کد خبر : 1799
تاریخ انتشار : جمعه 8 دی 1391 - 2:22

گازال جناح پیش به سوی یک افتخار دیگر در استان(یک پله دیگر تا بام فوتبال هرمزگان)

گازال جناح پیش به سوی یک افتخار دیگر در استان(یک پله دیگر تا بام فوتبال هرمزگان)

تیم جوانان گازال که در دوره لیگ ممتاز جوانان استان شرکت دارد پس از اینکه در مرحله گروهی به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد باید به مصاف تیم اول گروه شرق استان? که برق صنعتی بندرعباس بود میرفت اضافه میکنم این تیم با اقتدار در صدر جدول گروه شرق استان قرار گرفته

تیم جوانان گازال که در دوره لیگ ممتاز جوانان استان شرکت دارد پس از اینکه در مرحله گروهی به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد باید به مصاف تیم اول گروه شرق استان? که برق صنعتی بندرعباس بود میرفت اضافه میکنم این تیم با اقتدار در صدر جدول گروه شرق استان قرار گرفته بود وتیم بزرگ آلومینیوم هرمز گان را از سر راه برداشته بود این دوتیم یعنی گازال وبرق باید در دو دیدار رفت وبرگشت به مصاف هم میرفتند ویکی از تیمهای فینالیست معلوم میشد در دیدار رفت که در ورزشگاه گازال انجام شدتیم گازال توانست حریف را با یک گل از پیش رو بردارد ویک هفته بعد یعنی امروز در بازی برگشت باید در بندر عباس ودر ورزشگاه اروند این شهر به مصاف حریف خود یعنی تیم برق میرفت که خداراشکر به لطف خدا وهمت بچه ها وکادر فنی ومسئولین باشگاه توانست این تیم خوب وقدر بندری رو با نتیجه دو بر یک از پیش رو بردارد ودر پایان دوبازی رفت وپرگشت ۳بر۱ این تیم مدعی را شکست دهد وبه فینال معتبر ترین لیگ استان در این رده راه پیدا کند .در آن سمت نیز تیم دریانوردان بندر کنگ در مجموع دو مسابقه رفت وبرگشت توانست تیم نخل بندرعباس را از پیش رو بردارد و حریف ما در فینال شود انشاالله در بازی فینال هم بتوانیم از پس حریف بربیاییم ویک افتخار دیگر را هم? به فهرست افتخارات شهر جناح وباشگاه گازال بیافزاییم . زمان بازی فینال به احتمال زیاد جمعه آینده باشد ومکان وزمان دقیق بازی متعاقبا اعلام میگردد.(در صورت قهرمانی گازال این تیم به مسابقات کشوری راه پیدا خواهد کرد)

برچسب ها :

ناموجود